Home
 
Blog posts tagged in Clubkampioenschappen
18

Op zaterdag 23 februari werden bij twee meisjesgroepen nog de (toen uitgestelde) clubkampioenschappen 2108 geturnd.

De ereplaatsen per categorie :

Meisjes-2 : 1e Noraya Boers  2e Yelke Grond 3e Moura de Clerq

Meisjes-3 : 1e Chloe Scheffers  2e Aylin Lemmens 3e Ines Zeegers

128

Op zaterdag 8 december vonden de clubkampioenschappen turnen voor de jongens plaats.

De ereplaatsen per categorie :

Jongens 1 : 1e Pieter van Eijndhoven  2e Mathijs Weening  3e Lars Okkersen

Jongens 2 : 1e Sander Okkersen  2e  Quentin Webers  3e Sem van Dijk

Jeugd :  1e Yarno Claessens  2e Rick Okkersen  3e Noah Spronken

In het kader van het 50-jarig trainerschap van Jo Lahaije heeft iedereen na de wedstrijd nog kunnen genieten van een demonstratie van enkele topturners afkomstig van

Swentibold Sittard.

 

Bij de meisejes DR-1 werd :

1e Lise Lemmens en gedeelde 2e plaats voor Loes van Kan en Caro Regtop.

452

Geef je op voor de Robert Knols Clubkampioenschappen 2017. Hieronder volgt het de wedstrijd indeling:

 

Op zaterdag 25 november vinden de volgende wedstrijden plaats.

In de ochtend turnen de jongens.

08:30                                    Gymzaal open

08:45                                    Warming-up en Inturnen

09:00                                    Opening wedstrijd

09:10                                    Aanvang wedstrijd

13:00                                    Bekendmaking resultaten en prijsuitreiking

 

In de middag turnen de DR-1 meisjes

13:00                                     Warming-up en Inturnen             

13:15                                    Opening wedstrijd

13:30                                    Aanvang wedstrijd

15:00                                    Bekendmaking resultaten en prijsuitreiking

 

Op zondag 26 november turnen de meisjes in 2 wedstrijden.

In de ochtend turnen de selectie meisjes / wedstrijdgroep en DR-3.

08:30                                    Gymzaal open

08:45                                    Warming-up en Inturnen

09:00                                    Opening wedstrijd

09:10                                    Aanvang wedstrijd

13:00                                    Bekendmaking resultaten en prijsuitreiking

 

In de middag turnen de DR-2 meisjes

13:00                                     Warming-up en Inturnen             

13:25                                    Opening wedstrijd

13:30                                    Aanvang wedstrijd

15:00                                    Bekendmaking resultaten en prijsuitreiking

 

De inschrijfformulieren vind je in de gymzaal en via de e-mail.

883

Op 26 en 27 november werden de jaarlijkse clubkampioenschappen geturnd. Het talrijke publiek heeft kunnen genieten van mooi en spannend turnwerk.

De ereplaatsen van 2016 per categorie zijn :

Jongens 1  : 1e Sander Okkersen   2e Gus Heinemans  3e Sem van Dijk

Jongens 2 : 1e  Yarno Claessens  2e Michel Heinemans  3e Quentin Webers

Heren :  1e Rick Okkersen  2e Youri Soons  3e Luc Meijers

Meisjes 1 : 1e Yfke Frijns  2e Liye Bell  3e Ziba Souren

Meisjes 2 : 1e Mirthe Kuipers  2e Esmae Niessen  3e Nienke Prickarts

Meisjes 3 : 1e Ines Zeegers  2e Joes Frusch  3e Nienke Meijs

Meisjes 4 : 1e Femke Kuipers  2e Estelle Savelberg  3e Chloe Scheffers

Meisjes 5 : 1e Aylin Lemmens 2e Joleen Stanford 3e Elena Laumen

Meisjes selectie : 1e Kris Hermans  2e Britt Doomen 3e Suze Debie

Dames selectie : 1e Fenne Gijzen 2e Imke Meijs   3e Tessa Vluggen

1349

Op 28 en 29 november werden de jaarlijkse clubkampioenschappen in de Meester Bouwenszaal geturnd.

Het talrijk aanwezige publiek heeft kunnen genieten van goed turnwerk.

Continue reading