Home
 
Blog posts tagged in Clubkampioenschappen
326

Geef je op voor de Robert Knols Clubkampioenschappen 2017. Hieronder volgt het de wedstrijd indeling:

 

Op zaterdag 25 november vinden de volgende wedstrijden plaats.

In de ochtend turnen de jongens.

08:30                                    Gymzaal open

08:45                                    Warming-up en Inturnen

09:00                                    Opening wedstrijd

09:10                                    Aanvang wedstrijd

13:00                                    Bekendmaking resultaten en prijsuitreiking

 

In de middag turnen de DR-1 meisjes

13:00                                     Warming-up en Inturnen             

13:15                                    Opening wedstrijd

13:30                                    Aanvang wedstrijd

15:00                                    Bekendmaking resultaten en prijsuitreiking

 

Op zondag 26 november turnen de meisjes in 2 wedstrijden.

In de ochtend turnen de selectie meisjes / wedstrijdgroep en DR-3.

08:30                                    Gymzaal open

08:45                                    Warming-up en Inturnen

09:00                                    Opening wedstrijd

09:10                                    Aanvang wedstrijd

13:00                                    Bekendmaking resultaten en prijsuitreiking

 

In de middag turnen de DR-2 meisjes

13:00                                     Warming-up en Inturnen             

13:25                                    Opening wedstrijd

13:30                                    Aanvang wedstrijd

15:00                                    Bekendmaking resultaten en prijsuitreiking

 

De inschrijfformulieren vind je in de gymzaal en via de e-mail.

746

Op 26 en 27 november werden de jaarlijkse clubkampioenschappen geturnd. Het talrijke publiek heeft kunnen genieten van mooi en spannend turnwerk.

De ereplaatsen van 2016 per categorie zijn :

Jongens 1  : 1e Sander Okkersen   2e Gus Heinemans  3e Sem van Dijk

Jongens 2 : 1e  Yarno Claessens  2e Michel Heinemans  3e Quentin Webers

Heren :  1e Rick Okkersen  2e Youri Soons  3e Luc Meijers

Meisjes 1 : 1e Yfke Frijns  2e Liye Bell  3e Ziba Souren

Meisjes 2 : 1e Mirthe Kuipers  2e Esmae Niessen  3e Nienke Prickarts

Meisjes 3 : 1e Ines Zeegers  2e Joes Frusch  3e Nienke Meijs

Meisjes 4 : 1e Femke Kuipers  2e Estelle Savelberg  3e Chloe Scheffers

Meisjes 5 : 1e Aylin Lemmens 2e Joleen Stanford 3e Elena Laumen

Meisjes selectie : 1e Kris Hermans  2e Britt Doomen 3e Suze Debie

Dames selectie : 1e Fenne Gijzen 2e Imke Meijs   3e Tessa Vluggen

1183

Op 28 en 29 november werden de jaarlijkse clubkampioenschappen in de Meester Bouwenszaal geturnd.

Het talrijk aanwezige publiek heeft kunnen genieten van goed turnwerk.

Continue reading
1108

Op zaterdag 28 november a.s. turnen de jongens en heren de clubkampi­oenschappen. De warming-up voor alle jongens begint om 9:00 uur en de wedstrijd om 9:30 uur.

 

Op zondag 29 november turnen de meisjes/dames hun clubkampioenschap.

De warming-up begint om 9:00 uur en de wedstrijd om 9:30 uur voor meisjes van de trainingsgroepen van :

- Maria/Jo

de Pupil 1/2  niveau van Jack/Daisy/Manon

- recreanten van Jos;

 

Voor de andere meisjes:

- Instap niveau van Jack, Daisy en Manon en

- selectie meisjes en dames

begint de warming-up om 13.00 uur en om 13.30 uur de wedstrijd.

 

Al deze wedstrijden vinden plaats in de “Meester Bouwens” gymzaal in Schimmert.