Home
 
Raymond

Raymond

Raymond has not set their biography yet
543

Op zondag 19 maart werden in Budel de finales van Het Limburgs Kampioenschap Turnen Heren gehouden.

Met drie keer goud  voor Yarno Claessens, Ingmar Jurgens en Luc Meijers, twee keer zilver en 1 keer brons kan de vereniging op hele mooie resultaten terugkijken.

 

De einduitslagen per categorie :

4e divisie instap : Sem van Dijk 2e en Ruben Castermans 6e.

3e divisie instap : Gus Heinemans 4e.

2e divisie instap : Sander Okkersen 6e.

4e divisie pupil : Yarno Claessens 1e.

4e divisie junior I : Ingmar Jurgens 1e.

4e divisie jeugd : Luc Meijers 1e , Rick Okkersen 2e en Paulus Brandsma 3e

 

633

In Meerssen werden op 18 en 19 februari de finales geturnd voor het Limburgs Kampioenschap turnen dames (meerkamp).

Joleen Stanford behaalde in haar klasse (D3 instap) een zilveren medaille en brons was er voor Luna Thijssen (D1 Jeugd 1).

Ook de anderen hebben mooie uitslagen neergezet :

Suze Debie 7e (D2, instap),

Tessa Vluggen 4e (Senior , div. 5) ,

Kris Hermans 5e en Britt Doomen 6e (beiden Jeugd 1 ).

 

695

In Kerkrade turnden de heren op 5 februari hun eerste wedstrijd i.v.m. het Limburgs Kampioenschap meerkamp.

Hier waren 12 Excelsior-turners actief , de resultaten zijn geweldig. Dat schept verwachtingen voor  de eindklassering.

Continue reading
674

In het weekend van 4 en 5 februari werden in Panningen de individuele toestelfinales geturnd i.v.m. het Limburgs Kampioenschap bij de dames.

Voor Excelsior waren er 9 turnsters actief in maar liefst 22 finales.

Dat leverde 4 medailles op : Joleen Stanford werd kampioene op de brug , zilver was er voor Fenna Kuipers bij de sprong en voor Luna Thijssen bij de sprong en brons voor Kris Hermans op de brug.

Continue reading
637

In het weekend van 21 en 22 januari werden in Horn de halve finales i.v.m. het Limburgs Kampioenschap dames ( meerkamp individueel) geturnd.

Voor Excelsior waren nog 12 deelneemsters in de race , 5 hiervan hebben zich voor de finale weten te plaatsen. De 10 besten per categorie gaan door.

De uitslagen per categorie : D3 , instap  : Joleen Stanford 1e

D2 , jeugd1 : Kris Hermans 1e en Britt Doomen 5e.

Senioren , divisie 5 : Tessa Vluggen 2e en Imke Meijs 15e.

D2 , instap :  Suze Debie 8e en Lene Ricksen 26e.

D3 , jeugd1 : Mila Ortmans 12e en Lynn Eurelings 18e .

D3 , pupil2  : Stella Wormer 20e en Aylin Lemmens 21e.

D3 , pupil1 : Sophie Bemelmans 18e.